MENU...
Facebook

Menu imprezowe

Wjazd na imprezę to:

---------------------------------------------- 

Zestawy na różne okoliczności

 Zróżnicowane tematycznie, skomponowane tak, by tworzyły spójne i harmonijne menu.  Wszyskie z łatwością przygotujesz samodzielnie. Nie potrzebujesz do tego ani wielkiej, kosmicznie wyposażonej kuchni, ani wprawy szefa pięciogwiazdkowej restauracji.


W internecie są miliony darmowych przepisów, dlaczego warto kupić takiego e-booka?

Bo to nie jest zestaw kilku przepisów. To kompletnie opracowanie krok po kroku przeprowadzające przez organizację imprezy - od zakupów - po podanie.


Ile czasu zajmuje Ci wymyślenie menu, zrobienie listy zakupów, opracowanie kuchennej logistyki - co i w jakim czasie ugotować, upiec, usmażyć? Godzinę, dwie, więcej? Ile wart jest dla Ciebie ten czas? 

Kupując e-booka z serii Wjazd na imprezę otrzymujesz gotowe, zbalansowane menu, kompletną listę zakupów i rozłożony w czasie opis kolejnych czynności.  Wszystko opisane w jasny i przejrzysty sposób.

Każdy zestaw uwzględnia czas na odpoczynek, przygotowanie stołu i siebie, a chronologiczne ułożenie czynności pozwoli Ci na oszczędzenie czasu spędzonego w kuchni i uniknięcie chaosu. 

Jakość i pewność

Każdy przepis z osobna, jak i pełne menu zostały dokładnie sprawdzone... i zjedzone ze smakiem.

Każdy zestaw posiada również propozycje dań alternatywnych, które można przygotować zamiennie w zależności od preferencji.

Czas przewidziany na kolejne czynności opisane są z dużym zapasem, tak by "wyrobiły" się również osoby z niewielką kuchenną wprawą. 

W razie pytań czy wątpliwości pozostaję do Twojej dyspozycji. Pisz na wojtek@wjazdnakuchnie.pl albo przez fanpage na Facebooku. 

Pieniądze

Zapraszając na obiad do restauracji trzeba liczyć się z wydatkiem około 100 złotych za osobę - czasem i znacznie więcej.

Przygotowując imprezę z Wjazdem wydasz 20-30 złotych  na osobę. Dzięki kompletnej liście zakupów i dopasowanych ilościach produktów - nie kupisz niepotrzebnie za dużo.  

Jest i promocja! Wybierz TRZY dowolne menu imprezowe, a zapłać tylko za DWA!!! W koszyku pod podsumowaniem jest zapytanie "Masz kod promocyjny?"- kliknij i wpisz 3za2

Nauka

 Gotowanie to nie tylko przepisy i techniki, ale też, a może przede wszystkim - logistyka i organizacja pracy.

Dzięki Wjazdowi na imprezę poczujesz się w kuchni pewniej i swobodniej.  

==>> ZAPRASZAM <<==

Kliknij żeby przejść do sklepu 

Zobacz też...

Szybki kontakt

Realizacja: HEXADE.COM (Grafik, projektant, webdesigner)